Adresa : Kollárova 1229, 698 01 Veselí nad Moravou

Tel. 792 239 917 (asistentka)

Mgr. Tereza Blahová

Podmínky

 
Péče je plně hrazena ze zdravotního pojištění.
 
Dohodnuté termíny sezení jsou závazné a veškeré změny termínů, případně jejich zrušení, by měl pacient oznámit s dostatečným předstihem - 14 dní předem (v případě dovolených nebo kvůli pracovním záležitostem), u nepředvídaných událostí (nemoc, dopravní situace apod.) co nejdříve. Pokud to bude z naší strany možné, pokusíme se vždy najít náhradní termín v rámci téhož týdne.
V případě, že zrušíte termín méně než 14 dní předem (nebo na domluvený termín nedorazíte), můžeme Vám naúčtovat poplatek za nevyužitou rezervaci termínu. Při opakovaném rušení termínu se pak obvykle přejde z režimu pevných rezervací do režimu sezení „podle aktuálních časových možností“, kdy Vás terapeut kontaktuje tehdy, když se mu uvolní termín na další den. V takovém případě ovšem nemůžeme garantovat zachování frekvence sezení (např. jednou týdně) a spíše pacienta směřujeme k přerušení terapie do doby, než mu okolnosti umožní docházet pravidelně a bez absencí, což je nutná podmínka efektivního (a lege artis) poskytování psychoterapie.
 
 

Kudy ke mně

 
Adresa ordinace: zdravotní středisko, Kollárova 1229, Veselí nad Moravou
 

Zaparkovat můžete na rozlehlém parkovišti před areálem Železáren nebo před administrativní budovou Železáren (viz tato mapka).
 
Najdete mě v 1. patře.
 
 


Pro zvětšení klikněte sem.

Objednání

 
Návštěva je možná pouze po předchozím objednání (použijte prosím Kontaktní formulář v dolní části úvodní stránky). Aby nedocházelo k narušení probíhajících sezení, není možné se přijít objednat osobně.
 

+420 792 239 917 (asistentka) - po-pá 7:00-15:30