Adresa : Hrnčířky 964, 698 01 Veselí nad Moravou

Tel. +420 792 239 917 (pouze SMS)

Skupinová terapie

Výhledově budeme v ordinaci Hrnčířky (Mgr. Švehlík) otevírat novou psychoterapeutickou skupinu. Je vhodná především pro ty, kteří už v minulosti prošli nějakou individuální psychoterapií, nebo na individuální terapii stále docházejí, ale mohli by profitovat z kombinace individuální a skupinové terapie. Je určená i pro toho, kdo aktuálně nemá žádné intenzivní nepříjemné psychické stavy a obtíže (pro které je vhodnější začít individuální terapií), ale přece jen by rád zlepšil svou psychickou rovnováhu, odolnost a sociální dovednosti a ve výsledku dosáhl toho, aby se mu žilo spokojeněji.
 
Skupina se bude scházet jednou týdně na 90 minut. Bude se konat vždy ve čtvrtek v 17:00.
 
Účast na skupině může být hrazená ze zdravotního pojištění. V takovém případě vyžadujeme doporučení praktického lékaře nebo psychiatra.
 

Jestliže máte zájem objednat se ke konzultaci a probrat možnost Vašeho zařazení do skupiny, můžete k tomu využít formulář níže. Na základně jedné nebo více těchto individuálních konzultací se pak definitivně domluvíme na termínu Vašeho zapojení do skupiny. Pokud by se ukázalo, že pro Vás skupinová terapie s tímto zaměřením a v daném složení není vhodná, pokusím se Vás nasměrovat na kolegy, kteří nabízejí jiné terapeutické přístupy.
 

Přicházejte prosím vždy nejdříve 5-10 minut před začátkem domluvené konzultace.
 

Hrnčířky 964
Veselí nad Moravou

+420 792 239 917
(pouze SMS)

Žádost o objednání k Mgr. Janu Švehlíkovi

Jméno
Telefon
Email
Zpráva

.