Adresa : Hrnčířky 964, 698 01 Veselí nad Moravou

Tel. +420 792 239 917 (pouze SMS)

Skupinová terapie

V příštích několika měsících se chystám otevřít skupinu, určenou především pro ty, kteří v minulosti prošli individuální psychoterapií, nebo na individuální terapii stále docházejí, ale mohli by profitovat z kombinace individuální a skupinové terapie. Pokud je to možné, skupinový terapeut by neměl být ten, u kterého probíhala individuální terapie. Záleží ale ne více faktorech a vše se posuzuje individuálně.
 
Skupina je zaměřená především na vztahové otázky, životní směřování, posílení sebedůvěry, zvyšování sociálních dovedností a podobně. Zaměření skupiny tedy není primárně na řešení akutních psychických krizí ani na léčbu psychických poruch.
 
Skupina se schází jednou týdně, trvá 90 minut. Bude se konat vždy ve čtvrtek v 17:00.
 
Za každé setkání skupiny hradí její člen účastnický poplatek 300 Kč (i za setkání, na která nedorazí). Úhrada probíhá jednou měsíčně, vždy na začátku daného měsíce. Výše poplatku se upravuje maximálně jednou ročně, pro další kalendářní rok.
 
Pokud máte doporučení ke skupinové psychoterapii od praktického lékaře nebo psychiatra, kdy skupinová terapie může sloužit například jako podpůrný nástroj v návratu do běžného fungování po předchozí depresivní epizodě, je možné docházení na skupinu hradit z veřejného zdravotního pojištění (jako zdravotní službu).
 

Jestliže máte zájem objednat se ke konzultaci a probrat možnost Vašeho zařazení do skupiny, můžete k tomu využít formulář níže. Na základně jedné nebo více těchto individuálních konzultací se pak definitivně domluvíme na termínu Vašeho zapojení do skupiny. Pokud by se ukázalo, že pro Vás skupinová terapie s tímto zaměřením a v daném složení není vhodná, pokusím se Vás nasměrovat na kolegy, kteří nabízejí jiné terapeutické přístupy.
Poplatek za první konzultaci je 500 Kč (pokud nemáte doporučení od lékaře - pak by byla hrazena z pojištění), cena dalších případných konzultací bude dle vzájemné dohody.
 

Přicházejte prosím vždy nejdříve 5-10 minut před začátkem domluvené konzultace.
 

Hrnčířky 964
Veselí nad Moravou

+420 792 239 917
(pouze SMS)

Žádost o objednání k Mgr. Janu Švehlíkovi

Jméno
Telefon
Email
Zpráva

.