Adresa : Zdravotní středisko  Veselí nad Moravou, ul. Kollárova (areál Železáren)

Tel. +420 792 239 917 (pouze SMS)

Mgr. Jan Švehlík

Jsem psycholog s atestacemi z klinické psychologie a z psychoterapie. Jsem členem České lékařské společnosti, České psychoterapeutické společnosti a Asociace klinických psychologů.
Pracuji především s dospělými. Více informací o mně najdete pod tímto odkazem.
 
 

Podmínky spolupráce

 
Dohodnuté termíny sezení jsou závazné a veškeré změny termínů, případně jejich zrušení, by měl pacient oznámit s dostatečným předstihem - 14 dní předem (v případě dovolených nebo kvůli pracovním záležitostem), u nepředvídaných událostí (nemoc, dopravní situace apod.) co nejdříve. Pokud to bude z naší strany možné, pokusíme se vždy najít náhradní termín v rámci téhož týdne.
V případě, že zrušíte termín méně než 14 dní předem (nebo na domluvený termín nedorazíte), můžeme Vám naúčtovat poplatek za nevyužitou rezervaci termínu. Při opakovaném rušení termínu se pak obvykle přejde z režimu pevných rezervací do režimu sezení „podle aktuálních časových možností“, kdy Vás terapeut kontaktuje tehdy, když se mu uvolní termín na další den. V takovém případě ovšem nemůžeme garantovat zachování frekvence sezení (např. jednou týdně) a spíše pacienta směřujeme k přerušení terapie do doby, než mu okolnosti umožní docházet pravidelně a bez absencí, což je nutná podmínka efektivního (a lege artis) poskytování psychoterapie.
 

Ordinační doba

 
Pondělí 10-18 (ordinace Hrnčířky 964)
Úterý 9-13 (Zdravotní středisko), 13-15 (ordinace Hrnčířky 964)
Středa 9-13 (Zdravotní středisko), 13-15 (ordinace Hrnčířky 964)
Čtvrtek 9-13 (Zdravotní středisko), 13-15 (ordinace Hrnčířky 964)
Pátek 9-13 (ordinace Hrnčířky 964)
 

Návštěva je možná pouze po předchozím objednání. Není možné se přijít objednat osobně (aby nedocházelo k narušení probíhajících sezení).
 

Zaparkovat můžete na rozsáhlém parkovišti před areálem Železáren, před administrativní budovou Železáren (viz tato mapka), nebo po vjezdu do areálu Železáren přímo před vchodem do Zdravotního střediska.
 
Najdete mě v 1. patře.
 
 


Pro zvětšení klikněte sem.

Zdravotní středisko
ul. Kollárova (bez čísla popisného, vedle budovy č.p. 1229)
Veselí nad Moravou

+420 792 239 917
(pouze SMS)