Adresa : U Polikliniky 1289, 698 01 Veselí nad Moravou

Tel. 739 626 441

Mgr. Kateřina Rychlá

V ordinaci klinické psychologie na poliklinice ve Veselí nad Moravou budu působit od září 2020.
 

Pracuji s dospělými, ale i s dětmi a dospívajícími. Obrátit se tak na mě můžete nejen tehdy, když potřebujete diagnostikovat problém svůj nebo svých dětí, ale i tehdy, pokud takový problém potřebujete řešit a najít společně možnosti změny v individuální nebo rodinné terapii.
 

Absolvovala jsem dlouhodobý výcvik v systemické terapii a řadu dalších kurzů a seminářů zaměřených zaměřených zejména na terapeutické možnosti a práci s dětmi.
 

Ve své praxi jsem dosud působila v několika oblastech. Po ukončení studia psychologie jsem byla součástí týmu Speciálně pedagogického centra ve Zlíně - Lazech (2010 - 2013).
 

Během roku 2013 jsem poprvé nastoupila do ordinace ve Veselí nad Moravou, spolupráci však po několika měsících přerušila moje mateřská a rodičovská dovolená.
 

Během ní jsem se věnovala zejména poradenské praxi v jedné z internetových poraden, kde jsem donedávna plnila mj. funkci odborného garanta.
 

Po ukončení rodičovské dovolené jsem se také věnovala poradenství, vedení rozličných kurzů a diagnostice pro osoby se zdravotním postižením hledající zaměstnání.
 

V roce 2019 jsem se rozhodla vrátit zpět k práci s dětmi a dospívajícími, tentokrát jako školní psycholožka. Během uplynulého školního roku jsem se tak věnovala dětem a rodinám s různými typy výukových a výchovných obtíží.
 

Od roku 2018 také pravidelně publikuji články na různá témata na webu psychologie.cz.
 

Ordinační doba

Pondělí až pátek dle objednání.
 

Návštěva je možná pouze po předchozím objednání.
 

Objednat se ke mně můžete také přes on-line rezervační systém Reservio.
 

Parkoviště před areálem polikliniky bývá často plné, proto pokud přijedete autem, nechejte si nějakou časovou rezervu pro zaparkování.

U Polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

(hlavní budova polikliniky, 1. patro)

+420 739 626 441

 

Žádost o objednání k Mgr. Kateřině Rychlé

Jméno
Telefon
Email
Zpráva
 
 
Nebo si přímo zvolte termín přes on-line rezervační systém Reservio.

.